on-line program s okamžitým přístupem

Zahrada jako harmonicky propojený celek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chcete si v zahradě vytvořit kouzelný prostor, kde vám bude dobře?

 

Využít přírodní principy, které vnesou do zahrady soulad a harmonii?

Pokud milujete pobyt v zahradě, rádi se kocháte pohledem na ranní rosu nebo rozkvetlý záhon plný zajímavých tvarů a barev, pak jsme patrně naladěni na stejnou notu.

Nechcete se stejně jako já dívat na nudnou sterilní zahradu plnou bílých oblázků a zakrslých koniferů?

 

Vytvořte si vlastní harmonický prostor, kde vám bude krásně na duši.

 

Místo, které s Vámi bude ladit, na které se budete rádi dívat a hlavně, kde budete rádi sedávat a relaxovat, protože vytvoříte harmonický prostor ladící s Vaší duší a vnitřním cítěním.

Vím, že spousta lidí právě po tomhle prahne. 🙂

Kochat se zelení, přírodou, splynout v její náruči a nechat se kolíbat zpěvy ptáků, bzučením včel a čmeláků nebo pobrukováním vážek poletujících nad jezírkem.

A právě proto jsem sestavila kurz, kde je zahrnuto vše, co potřebujete vědět, abyste si dokázali tento harmonický prostor doma vytvořit.

Naučíte se využít v zahradě kombinaci zajímavých barev, textury listů, neobvyklých plodů nebo struktury kůry. Zapojíme i vonné druhy a řekneme si, kam je nejlépe vysadit, abyste z nich měli maximální užitek.

Ukážeme si i některé stálezelené druhy rostlin, jehličnany a zaměříme se také na rostliny ozdobné listem, vhodné nejen do stínu, ale i na slunce.

Řekneme si, jak vytvořit vzájemně propojený celek, kde budou rostliny a živočichové tvořit jeden ucelený ekosystém, odolávající nepříznivým podmínkách, jako třeba nadměrnému vysychání nebo ochraně půdy před erozí.

Naučíte se sestavit stromové, keřové i bylinné patro tak, aby se zahrada v létě nepřehřívala, působila přirozeně a ještě k tomu poskytovala dostatečný prostor pro živočichy, kteří budou ve vaší zahradě udržovat biologickou rovnováhu.

Vysvětlíme si, proč je nanejvýš vhodné zařadit do zahrady přírodní prvky, jako je kámen, voda a dřevo a ukážeme si sílu vody pro naše duševní rozpoložení.

Sdělím vám mnoho osobních rad, které jsem nasbírala při plánování a navrhování zahrad, na co klást důraz a co se v zahradě přeceňuje, ukážeme si, jak mít zahradu zajímavou po celý rok, dokonce i v zimě.

Sezónní dojem je pro naše smysly velmi důležitý, a tak si vysvětlíme, jak docílit zahrady poutavé po celý rok, od jara do zimy.

V kurzu Vás čeká celkem 26 videí o celkovém trvání 4 h 30 minut.

Společně v nich půjdeme krok za krokem a vysvětlíme si, jak z vašeho zahradního prostoru vytvořit harmonicky propojený celek.

Témat je zde samozřejmě mnohem víc, nechci zde všechna uvádět, podrobnosti se dozvíte uvnitř kurzu.🙂

Vložila jsem do něj všechno své know-how, všechny znalosti a zkušenosti.

Kurz jsem pro vás připravovala celkem 13 měsíců, natáčela v mnoha zahradách videa tak, abyste názorně viděli konkrétní ukázky, příklady, jak rostliny kombinovat, jak vytvořit soulad a harmonii, které rostliny se hodí na lemy záhonů, které jako podrost pod stromu nebo na místa s bloudivým stínem.

Strávila jsem mnoho desítek hodin stříháním videí, tvořením popisků a komentářů. A výsledek Vám nyní předkládám.

Kurz tvořený s láskou k Vám i Vaší zahradě.

 

Kdo jsem?

Jiřina Koppová

Mou vášní je navrhování energetických a léčivých zahrad. Umím vnímat jejich sílu a čerpat z nich energii. Mám totiž mnohokrát vyzkoušeno, že pokud se na ně dokážeme naladit, můžeme tam zregenerovat nejen naši mysl, ale i tělo. 

Ožije tam naše duše a dávné cítění.

Pokud Tvá duše volá po seberealizaci a návratu ke kořenům, jsem tu pro Tebe. Naučím Tě rozumět  zahradě i rostlinám tak, že budeš neustále plná energie a pohody."

Propojte svou duši se zahradou a utvořte jeden harmonický celek

Už C.G. Jung kdysi řekl:

"Člověk by měl vlastnit kousek půdy nebo pozemku, ožije tím jeho duše, jeho dávné cítění."

Pokud Vaše duše volá po seberealizaci, můžeme se za chvilku potkat uvnitř kurzu. 🙂

Čekají Vás témata jako ...

Barvy v zahradě

Vonné rostliny

Okrasné trávy

Stálezelené druhy

...a mnoho dalšího. Není prostor zde vypisovat všech 17 kapitol a jejich obsah, a ani to není mým cílem. Vše se dozvíte uvnitř kurzu. 

Každý ze 17 kroků si můžete procházet libovolně dlouho, tempo si určujete sami.  Záleží jen na Vás. Přístup je časově neomezený.

Po převedení platby obdržíte e-mail s přístupovými údaji a od této chvíle si již tempo a čas pouze na vás.

Pokud máte dotaz, ráda Vám ho zodpovím na adrese: jirina@vedomazahrada.cz

Proč mám jistotu, že to zvládnete?

Protože vás budu provázet formou videí krok za krokem, kde si vše názorně vysvětlíme. 

Čeká nás celkem 17 kroků, kde si budeme ukazovat rovněž praktické tipy na osázení a kombinování rostlin.

Rovněž jako bonus máte k dispozici zdarma dvě 30minutové konzultace se mnou, pokud byste potřebovali v něčem poradit. 💚💛❤️

Bylo by dobré si říci ...

O čem tento kurz není?

Tento on-line kurz není určen pro člověka, který je na úplném začátku a o zahradách neví téměř nic. Je to proto, že se zde nebudeme učit základní věci jako třeba rytí záhonů... Předpokládá se, že pokud někoho osloví tento on-line kurz, tak už zahradu má a umí se o ní starat.

Není zde prostor popisovat zahradničení úplně od začátku, to by se sem nevešly žádné další zajímavé kapitoly. Na to si můžeme udělat samostatný kurz, pokud by byl zájem.

Potřebujete zodpovědět nějaké otázky?

Jakou formou se dostanu k jednotlivým lekcím?

Dostanete ode mne e-mail s přístupem do členské sekce, kde si můžete postupně procházet jednotlivé kroky s mým návodem.

Jsem hodně zaneprázdněná/ý, co když nebudu stíhat?

Nic se neděje, přístup do členské sekce Vám zůstane a Vy se k němu můžete opakovaně vracet podle Vašeho aktuálního času.

Co když si nebudu vědět s něčím rady?

Nevadí, v ceně jsou dvě 30minutové konzultace se mnou, které si můžete vybrat i jako jednu hodinovou. Záleží jen na Vás.

Kdy je nejvhodnější doba na nákup rostlin?

Kontejnerované rostliny je možné nakupovat během celé sezóny (od jara do podzimu), prostokořenné sazenice je vhodné sázet na jaře nebo potom až na podzim.

Do kurzu můžete vstoupit kdykoli. Po vyplnění formuláře se Vám otevře přístup a můžete si ihned začít procházet jednotlivé moduly.

Nemusíte čekat na ostatní, ale jedete si svým vlastním tempem.

Vaše přihlašovací údaje do kurzu platí stále. Nejsou časově omezené.

Co získáte?

V každém modulu Vás budu provázet formou videonahrávek přímo ze zahrady, kdy si vysvětlíme konkrétní kroky k vytvoření harmonicky propojeného prostoru.

K tomu získáte navíc bonus zcela zdarma!

Dvě 30minutové konzultace se mnou v hodnotě 900 Kč.

Pro Vás jsou připravené ZDARMA

Máte ode mne spoustu informací k náplni kurzu. A teď již zbývá pouze cena. Vzhledem k tomu, kolik úsilí a času jsem do této práce vložila, si kurz cením na ...

8 800 Kč

Vy jej můžete mít za letní cenu časově omezenou do 31 . 8. 2024

4 500 Kč

Pokud s Vámi tato cena rezonuje, pak se na Vás budu těšit uvnitř kurzu a s láskou Vám předám všechny své znalosti. 💚💛❤️

Pokud ne, hledejte dál, internet je plný kurzů různých kvalit, určitě si najdete něco adekvátního svému vnitřnímu nastavení.

S láskou k zahradě i Vaší duši, Jiřina Koppová

Pokud máte dotaz, ráda Vám ho zodpovím na adrese: jirina@vedomazahrada.cz

© 2022 Vědomá zahrada - Zahrada, která léčí