Intuice

A jak s ní pracovat

Intuice je náš šestý smysl a má ji každý z nás

 Díky intuici můžeme znát odpovědi na své otázky, na něco, co nás už dlouho tíží anebo jen získat odpovědi z našeho nitra, které nás zjednoduší pohled na svět a život vůbec.

V této nejisté a komplikované době bych obzvlášť doporučila, aby každý z nás dbal na své vnitřní cítění a nepodléhal strachům, které jsou na nás vyvíjeny. Je vždy lepší si danou situaci nacítit a řídit se podle toho, co vnímám uvnitř sebe, než se nechat slepě vést těmi, kteří nám předhazují, že to s námi myslí dobře.

Intuici vnímáme hlavně nevědomě

... ale můžeme se naučit ji vědomě využívat

S intuicí můžeme pracovat kdykoliv, v podstatě nám funguje sama, nepřetržitě, stačí si jen vzpomenout na situace, kdy se nám něco nezdálo, měli jsme v sobě jiný pocit, než nám říkala naše hlava, apod.

Můžeme se jí ptát, když potřebujeme objasnit situaci, názor, potřebujeme jiný, vnitřní pohled na věc. Nevíme si rady, proč se nám opakujíc jisté zdravotní problémy, proč nás stále dokola někdo napadá, proč se nám nedaří to či ono.

Stačí se zaměřit do svého nitra a zeptat se svého vnitního vedení...

Jdeme na to...

Intuice k nám promlouvá různým jazykem. Někdo má divný pocit v břiše, někdo vidí určitý obraz, někdo už je tak vytrénovaný, že pozná, že se po něm chce něco jiného, než pro co se rozhodl...

Číst více