Můj tip na splynutí duší a vnitřní klid

Tak se musím přiznat, že jsem včera prožila zase jedno krásné cvičení na propojení s Matkou Přírodou. Najednou jsem prostě cítila, že to mám udělat. Denně, když sedím na zahradě, vnímám tu úžasnou zeleň kolem a nemůžu se toho nabažit. Tolik odstínů zelené by snad nenamíchal sebelepší malíř.

No a v tomto rozpoložení jsem včera večer cítila, že potřebuji načerpat energii MATKY PŘÍRODY. Tedy tu ženskou, mateřskou energii v té prapůvodní podobě. Matka Příroda disponuje tvořivou, plodnou energií a přesně to jsem ten večer potřebovala prožít. Ráda si občas takto hraju, ale vždy se nechám vést intuicí.

No a když jsem se uvolnila a zcela se Matce Přírodě otevřela, začaly se dít nádherné věci

Najednou jsem byla silná, byl ze mne ohromný listnatý strom, mé ruce se spontánně rozpažily a pociťovala jsem mocnou sílu větví. 🙂 Mravenčely mně paže, jak tudy proudila nádherná energie. Bylo to nabíjející a já jsem v tu chvíli měla pocit obrovského nadhledu. Byla jsem statný strom, který tu stojí již věky a žádné věci ani situace tam dole ho nerozhází.

Byla jsem v naprostém klidu a užívala si to. Ruce jsem měla rozpažené, na tváři blažený výraz a po těle pocit souznění dvou duší. V tu chvíli jsem nechápala, proč někdo řeší všelijaké banality a problémy. Pro mne v tu chvíli existoval jen blažený klid a odstup od všech starostí. Čas jako by neexistoval, vše plynulo samo a smysluplně dle zákonů přírody.

Pak se pocit změnil, nebo spíše rozšířil na prožitek Přírody jako celku. Už jsem nebyla pouze ten statný, odolný strom, byla jsem tou MATKOU PŘÍRODOU, která obývá tuto Zemi, vnímala jsem, jak mi pod rukama rostou kytky, jak bují tráva, kvetou stromy a dozrávají plody. Vnímala jsem lásku Matky Přírody a slzely mně oči. Slzy přišly právě ve chvíli, kdy se odkudsi ze zeleně vynořily dvě obrovské paže a objaly mě.

Byla jsem plná dojetí a nádherného pocitu splynutí dvou duší

Vím, že přesně tohle jsem potřebovala prožít. Tu nádhernou ženskou, milující energii, která je všude kolem nás, jen se do ní musíme ponořit.

Doporučuji všem, kteří si stejně jako já potřebují jednou za čas dotankovat mateřskou lásku, aby zkusili podobné cvičení. Určitě budete příjemně překvapení. 🙂

Nebo můžete vyzkoušet meditace na podobné téma zde>>.

Případně se naučit vnímat energie rostlin pomocí dlaní podle eBooku o „živé“ zahradě zdarma zde>>

P.S. Nikdy se nesnažte něčeho docílit násilně, tím, že si budete něco podsouvat a vsugerovávat. Nemá to smysl. Jednoduše se uvolněte a oddejte se vaší intuici, která vás povede.

Hodně štěstí. 🙂

"Mou vášní je zahrada. Umím vnímat její sílu a čerpat z ní energii. Už Carl G. Jung říkal, že pro psychiku člověka je nesmírně důležité vlastnit kousek půdy nebo pozemku. Ožije tím jeho duše a dávné cítění. Pokud i vaše duše volá po seberealizaci a návratu ke kořenům, jsem tu pro vás. Naučím vás rozumět vaší zahradě i rostlinám tak, že budete vy i vaše návštěvy neustále plní energie a pohody." Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.